اخبار > آزمون جامع توجیهی بدو خدمت  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ویژه

آزمون جامع توجیهی بدو خدمت


توجه به موارد زیر جهت شرکت در سری اول آزمون جامع توجیهی بدو خدمت الزامی است:  

1) شرکت کنندگانی مجاز به شرکت در سری اول آزمون جامع توجیهی بدو خدمت خواهند بود که در کلیه فصل‎ها/مباحث تاییدیه قبولی (تیک سبز) را دریافت و نسبت به تکمیل فرم‎های نظرسنجی اقدام کرده باشند ؛ لذا از دریافت کلیه تاییدیه‌های فوق اطمینان حاصل فرمایید. 

منظور گرفتن همه تیک های سبز در سامانه و تکمیل فرم های نظرسنجی است. اگر حتی یک آزمون رو تیک نگرفته باشند نمی توانند وارد آزمون شوند.

2) صرفاً شرکت کنندگانی که موفق به گذراندن همه فصل‌های دوره توجیهی بدو خدمت تا تاریخ 22/11/1400 شوند، روز یکشنبه مورخ 24/11/1400 وارد دوره "آزمون جامع توجیهی بدو خدمت-سری اول" خواهند شد. 

نکته: شرکت کنندگانی که حتی یک آزمون را مردود شده باشند، مجاز به شرکت در سری اول آزمون جامع نخواهند بود.

منظور از وارد شدن به آزمون جامع در تاریخ 24/11/1400 این است که همانطوری که همه شما عزیزان در جریان هستید ما یک تعریف دوره با عمین عنوان انجام دادیم و در این تاریخ شرکت کنندگان نهایی که وارد آزمون میشن را هم به شما اعلام میکنیم هم وارد این دوره که عنوان آزمون داره میکنیم تا روز آزمون و همه موارد رو بهشون اطلاع بدیم.


3) شرکت کنندگان محترمی که موفق به گذراندن همه فصل‎های دوره توجیهی بدو خدمت شده اند و تمایل به انصراف از شرکت در "آزمون جامع توجیهی بدو خدمت-سری اول" را دارند، می‌توانند از تاریخ 25 لغایت 30 بهمن ماه 1400 نسبت به انصراف از شرکت در این آزمون اقدام نمایند. انصراف از مسیر دوره‎های من> آزمون جامع توجیهی بدو خدمت-سری اول>  انصراف و خروج از دوره میسر می‎باشد.

اینجا همان حق انصرافی که برای این آزمون جامع به افراد دادیم رو میخوایم عملی کنیم و تو این بازه 25 تا 30 بهمن فرصت انصراف خواهند داشت.


4) مهلت مجدد شرکت در آزمون فصل‎/مبحث مردودی پس از برگزاری "آزمون جامع توجیهی بدو خدمت-سری اول" و در اواخر اسفند ماه سال 1400 فراهم خواهد شد.

با توجه به تماس های مکرر عزیزان، لطفا شما هم بهشون اطلاع بدین اگر حتی یک آزمون هم افتادند بعد از برگزاری آزمون جامع ما مهلت مجدد برای آزمون های مردودی به افراد میدیم تا به آزمون جامع بعدی (احتمالا در اردیبهشت یا خرداد) خود را برسانند.

5) در صورتی که کارمند در سری اول آزمون جامع دوره توجیهی بدو خدمت مردود شود، از شرکت در یک آزمون (آزمون بعدی) محروم خواهد بود.؛ لازم به توضیح است سوابق قبولی فصل‎ها و مباحث قبولی کلیه شرکت کنندگان در سامانه محفوظ بوده و در صورت مردودی در آزمون جامع نیازی به شرکت مجدد در آزمون‌های الکترونیک (فصل/مبحث) نیست.

منظور این است که اگر فرد در آزمون جامع مردود شد، ضمن حفظ سوابق یک آزمون جامع محروم و وارد آزمون جامع بعدتر خواهد شد؛ آزمون های الکترونیک با یک بار قبولی در سامانه باقی می‌مانند و نیازی به گذراندن مجدد نیست.

6) مبحث سوگندنامه از تاریخ 19/11/1400 فعال گردید و انتظار می‎رود طبق توضیحات ارائه شده در دوره کلیه شرکت کنندگان نسبت به مطالعه، نگارش دستی، تحویل اصل فایل دست نویس به کارگزینی محل خدمت جهت درج در پرونده پرسنلی و بارگذاری فایل اسکن شده آن در بخش بارگذاری سوگندنامه اقدام فرمایند.

با عنایت به بخش نامه 1087/209/د تاریخ 18/02/1400، سوگند نامه باید توسط کارمند تهیه، دست نویس شود، اصل آن در کارگزینی و پرونده پرسنلی درج شود و اسکن آن در سامانه باشد.

در همین زمینه با توجه به بخش نامه مذکور و نیز اطلاعاتی که در سامانه به افراد داده شده است، لطفا از پرینت سوگند نامه و ارایه به افراد خودداری کنید. خودشان دسترسی دارند و همه اطلاعات هم دادیم بهشون، ارجاعشان بدهید به سامانه. 

7) آزمون جامع توجیهی بدو خدمت در سال 1401 حداقل در چهار نوبت برگزار خواهد گردید. 

آزمون جامع سال آینده حداقل 4 بار تکرار خواهد شد.


8) زمان دقیق آزمون جامع توجیهی بدو خدمت در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد.

اطلاعیه بعدی در خصوص زمان و نحوه برگزاری است.

 دانلود فايل : دفترچه_راهنما_توجیهی_بدوخدمت.pdf ( 577KB )


٠٨:٠١ - 1400/12/02    /    شماره : ٣٥٥٣٣    /    تعداد نمایش : ٥٦٣خروج

اخبار

آزمون الکترونیکی بسته اختصاصی دوره توجیهی بدو خدمت
تقویم آموزشی دوره های خرداد ماه سال 1401
آزمون الکترونیکی بسته اختصاصی دوره توجیهی بدو خدمت
آزمون جامع توجیهی بدو خدمت
برگزاری آزمون های الکترونیکی ویژه کلیه پرسنل همراه با امتیاز آموزشی
شرکت در دوره های بدو خدمت فراگیران
انتصاب جناب آقای احسان رهدار به عنوان سرپرستاداره کارگزینی مدیریت منابع انسانی دانشگاه
"شیوه نامه نحوه اعطای امتیازات و اولویت جذب نیروهای درگیر مستقیم با بیماری کرونا
دوره توجیهی کارکنان ویژه پرسنل شهرستان خاش آبان ماه 99
انتصاب جناب آقای محمد میر به عنوان مدیریت منابع انسانی دانشگاه
برگزاری آزمونهای الکترونیکی ویژه کلیه کارکنان در تیر ماه 1399
پایش و ارزیابی عملکرد منابع انسانی باید براساس اصول علمی و مبتنی بر اهداف و شرایط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان باشد
برگزاری کلاس آموزشی " اخلاق حرفه ای و اداری
استقرار برنامه ریزی نیروی انسانی دانشگاه بر پایه تحلیل های پژوهش محور در راستای ارتقاء کیفی برنامه ریزی و عملکرد
ساعت کاری در تمامی واحدهای تابعه دانشگاه علوم‌پزشکی زاهدان‌
ضرورت ارائه گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان پسر بالای 20 سال جهت بهره مندی و استمرار پرسنل مشمول از مزایای کمک هزینه اولاد در احکام کارگزینی
فراهم شدن امکان ثبت نام جهت تداوم طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان
💢برگزاری اولین دوره حضوری آزمون توجیهی بدو خدمت در شبکه بهداشت و درمان سراوان
قابل توجه کلیه ثبت نام شدگان آزمون حضوری دوره توجیهی بدو خدمت
اولین آزمون الکترونیکی فصلنامه بهورز شماره 94 ویژه بهورزان

محتوای مرتبط